Hizmetleriniz kısaca nelerdir? Özetle ne yapıyorsunuz?

Yürürlükteki mevzuat hükümleri uyarınca yasal defterlerini tutmak,
V.U.K. Mükerrer 227. Maddesine istinaden beyannameleri tanzim etmek,
Mali konularda danışmanlık yapmak,
S.G.K. İşlemlerini yapmak.

Bu işlemler sırasında edindiğimiz bilgileri ve belgeleri sizin bilgi ve izniniz dışında açıklayamayız, üçüncü şahıslara bilgi, kayıt ve belgelerin suretlerini vermeyiz.

Sözleşme ile bunları imza altına alırız. Hem meslekle ilgili, hem de KVKK ile ilgili sözleşmemizi sunar, çalışmalarımıza bunlara özen göstererek başlarız.

Hangi tür şirketlere hizmet veriyorsunuz?

Anonim şirket, Limited şirket vb. sermaye şirketlerine hizmet verdiğimiz gibi şahıs firmalarına da hizmet vermekteyiz.

Çalışma Şartlarınız nelerdir?

Talebinizle birlikte ilk aşamada önceliğimiz yapmak istediğiniz iş veya halihazırdaki faaliyetlerinizle ilgili telefonla, videolu konferans veya yüz yüze toplantı yaparak olabildiğince bilgi almaktır. Bu bilgilerle birlikte bünyemizde muhasebe sisteminiz şekilleneceği için olabildiğince fazla detay bilgiyi bizlere aktarmanız çok önemlidir.

İzmir dışındayım sizden hizmet alabilir miyim?

İzmir dışında birçok firmaya halihazırda hizmet vermekteyiz. Evrak akışı konusunda çözümlerimiz ve bize ulaşmanız ile ilgili görüntülü konferans ve diğer iletişim yollarını kullanarak, size yanı başınızdaki bulunabilecek bir mali müşavirden daha yakın olacağımıza emin olabilirsiniz.

Sizden hizmet alacağım fakat hizmetiniz nasıl ücretlendiriliyor?  

Ücretimizi belirlerken öncelikle resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren asgari mali müşavirlik ücret tarifesini dikkate alırız. Aynı şekilde iş yoğunluğunuz, bulunduğunuz sektör, firmanızın ölçeği ve işletmeniz için ofisimizde size ayıracağımız çalışma saatleri dikkate alınarak karşılıklı olarak aylık bir ücret belirleriz.

Ayrıca danışmanlık talepleri için yine asgari mali müşavirlik ücret tarifesini dikkate alarak saatlik ücret uygularız. Yalnız sayfamızdan yüzlerce soruya cevap verdiğimiz için, ayrıca danışmanlık hizmeti veremiyoruz. Şimdilik sadece bizimle sözleşme ile çalışan firmalarımıza danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz.

Ödemelerinizi Havale, EFT veya kredi kartı ile yapabilmektesiniz.

Başka bir mali müşavirlik bürosu ile çalışmaktayım. Sizinle nasıl çalışabilirim?

Çalıştığınız büroya bu konuda bilgi vermenize müteakip, devir işlemleriniz ilgili kişilerle iletişime geçilerek sizin de bilginiz dahilinde tarafımızdan takip edilir.

Sizinle çalışmak istiyorum talebimi nasıl iletebilirim?

Bize iletişim kanallarımız telefon, whatsapp ve telegram üzerinden veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra size geri dönüş sağlarız.