2011-2023 yılları arasında özel sektörde Muhasebe ofislerinde bir fiil çalıştım.
2023  Yılı Hazıran ayından itibaren Serbest olarak Mali Müşavirlik yapmaya başladım.

     Ofisimiz; genç, dinamik çeşitli firmalarda görev almış, tüm yerli ve yabancı sermayeli şirketlere, güvenilirlik ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde muhasebe, muhasebe destek, yurtdışı raporlama, yönetim raporlaması, personel ve bordro hizmetlerinde sektörde ihtiyaç duyulan kalite, gizlilik, güvenilirlik, zamanında hizmet prensipleri ile müşterilerinin stratejik ortağı konumundadır.

    Net konuşur Sizi makul düzeyde bilgilendiririz, verdiğimiz sözleri mutlaka tutarız ve sonuçlarını size bildiririz. Genç ve Yenilikçiyiz Bugünün teknolojisini kullanırız daha hızlı çözüm üretiriz, İşimizi kanun ve mevzuatlara uygun en doğru şekilde gönülden hakkıyla sahiplenerek yaparız, Kendimizi sürekli geliştir sizlere daha iyi hizmet veririz, Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız, Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız, Tüm iletişimlerimizde önce sizleri dinleyerek sorunlarınızı anlarız ve hemen çözüm üreterek sorunlarınızı çözeriz

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

– Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.
– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.
– Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme ve geliştirme çabası içerisindedir.
– Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.
– Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık hizmeti verir.
– Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.
– Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
– Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

İlkelerimiz

  • Dürüstlük, Güvenilirlik ve Sorumluluk Muhasebece Mali Müşavirlik ve Danışmanlık olarak sizlere mesleki şeffaflık ve dürüstlük çerçevesinden hiçbir hile ve yalan olmadan en güzel şekilde hizmet vermek için buradayız. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak her daim işimizin başındayız.
  • Liderlik Sektörümüzde olan pek çok mali müşavirlik firması bulunmakta. Fakat bunların arasında geçmişin tozlu rafları arasına karışan firmaları geride bırakarak en yüksek tepede Muhasebece görmeyi ilkeliyoruz.
  • Yenilikçi,  Genç ve yenilikçi bir anlayış ile sizlerin karşısındayız. Her zaman değişen teknolojik durumlara ayak uydurarak sizler için en hızlı işlemleri yapmaya gayret ediyoruz. Genç olmamızdan kaynaklı olarak enerjik ve dinamik olarak çalışma enerjisi ile doluyuz.
  • Verimlilik İnsanlar bir iş yaptıklarında verdiği ücretin karşılığını en güzel şekilde almak isterler. Biz Muhasebece olarak sizlerin bize ödediği ücretleri sonuna kadar haketmek fikriyle sizlere en iyi verimliliği sağlıyor ve her zaman mali işlerinizle iç içe bulunuyoruz.
  • Kalite Her konuda 15 yılı aşan tecrübesi ve deneyimiyle sizlerin yanında olan uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yanınızda.
  • Şeffaflık Tamamiyle işlemlerimizi sizlerin önünde açık tutarak hiçbir gizlilik sağlamadan şeffaf bir firma olma anlayışı içinde hareket ediyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti Bizimle birlikte çalışan müşterilerimizi tamamen şirketimizin varlık nedeni olarak görüyor ve memnun şekilde bizlerle bir arada olmaları için son derece hassasiyet gösteriyoruz.
  • Ekip Çalışması Dost ve arkadaş olarak gördüğümüz ekibimizle uyumlu şekilde en hızlı çalışmaları sizlere sunmak için bir arada çalışıyoruz. Ekip çalışması sayesinde hızlı ve olumlu, net sonuçlar elde ediyoruz.
  • Fırsat Eşitliği Hiç kimsenin dini, dili, ırkı, yaşı bizi ilgilendirmeden fırsat eşitliğinin engelleyici davranışlardan kaçınıyor ve bu anlayışlı hizmet veriyoruz.
  • Kamu Yararı Mesleki dürüstlük çerçevesinde tarafsız, insan haklarına son derece saygılı, kamu yararı ve hukukun üstünlüğü ilkesi ile hareket ediyoruz.