Misyon, Vizyon

Ülkemizi seviyoruz…

Misyonumuz; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin yararı için bilgiyi doğru, hızlı ve ihtiyaca uygun bir şekilde ARTIFİKİR olarak değere dönüştürmektir.
Vizyonumuz; yararı zamanla anlaşılabilen ve soyut bir kavram olan hizmetin ve bilginin gücünü ARTIFİKİR olarak müşterilerimizin ve hizmet talep edenlerin nezdinde farkındalıklar oluşturarak sürekli gelişimlerini sağlamaktır.

Değerlerimiz -Kalite anlayışımız

İlkemiz dürüstlük…

– Ahlaki, mesleki ve etik değerlere bağlılık,
– Sürekli gelişim ve kalite odaklılık,
– Müşteri duyarlılığı ile hareket etmek,
– Memnuniyet ve güven sağlamak,
– İdealist olmak,
– Takım ruhu ile çalışmak,
– Topluma ve çevresine duyarlı olmak,
– Proaktif iş yapma anlayışını benimseme ve benimsetme,

Muhasebe ve müşavirlik hizmetleri ile ilgili beklentileri, mevzuat (yasalar) çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve en kısa zamanda karşılamak.
Çalışanlarımızın katılımı ile hizmet süreçlerimizi, müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere sürekli iyileştirmek,

Hedefimiz

Tek sermayemiz bilgi ve tecrübemiz…

“İnsan bildiği kadarını görür..” öz söyleyişinin ne anlam ifade ettiğinin farkındayız ve bilgiye önem vermekteyiz.
Güncel mevzuat değişiklikleri ile teknolojideki yenilikleri çalışanlarımıza ve müşterilerimize düzenli olarak aktarmaktayız.
Bu yollarla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin bakış açılarını ARTIFİKİR olarak sürekli genişletmeyi ve güncel kalmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.